Návrhy interierů.net

SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

Bytovému designu a návrhům interiérů se věnujeme od 90.let, kdy majitel tohoto projektu ukončil studia na škole Arh. Josefa Gočára. Naším cílem je připravit kompletní návrhy interiérů dle Vašich požadavkům a přinést interiéru funkčnost a sladěnost v návaznosti na časové koridory interiéru.

Cílem je vytvořit nezávislé návrhy interiérů, které nejsou podmíněné odběrem služby od dodavatele prací /stavební, truhlářské, malířské a jiné práce./ Vy sami si zvolíte dodavatele, v případě potřeby Vám rádi dodavatele pomůžeme vybrat, či doporučíme.

První konzultace je zdarma a trvá cca hodinu, zde si ujasníte Vaši představu o stylu a funkčnosti prostoru, také jak bude realizace finančně náročná, kde je možno využít úspor a kde se rozhodně nevyplatí finance šetřit. Sdělíme Vám, koho musíte informovat v případě, že se do rekonstrukce či novostavby pustíte sami a jaké dokumenty a řemesla budou při realizaci potřebná.

Co od nás obdržíte

2D návrh interiéru, 3D vizualizace, specifikaci produktů, Předběžný odhad nákladů, tak v případě výběrových řízení ceny či odhad dílčích stavebních a přidružených prací. Můžete také využít služby - online návrhy interiérů, tedy naše komunikace a výstupy budou probíhat online. My upřednostňujeme osobní přístup, vše řešit přímo s námi osobně v našem ateliéru, nebo v místě realizace. Rádi pomůžeme s dohledem nad realizací. Výstup od nás dostanete v elektorické podobě na CD nebo DVD případně jej zašleme emailem.